Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum Polski Limerick przechodzi w stan spoczynku
Autor Wiadomość
lime 
admin

Wysłany: 22 Marzec 2017, 9:28 pm   Forum Polski Limerick przechodzi w stan spoczynku

Witam.
Nadeszła ta pora. Z dniem 29 lipca 2017 roku w 10-tą rocznicę istnienia, forum polaków miasta Limerick przejdzie w stan spoczynku, czyli przejdzie w tryb odczytu.

Będzie można przeglądać archiwalne treści, ale nie będzie można dodawać nowych.

Decyzja taka zapadła na wniosek użytkowników z powodu braku aktywności.

Być może, pojawi się w przyszłości nowa alternatywa. Jeżeli taka będzie chętnie zamieścimy na stronie www.polskilimerick.com.pl aktywny link.

Życzymy powodzenia
redakcja

grazka 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 4 Kwiecień 2017, 6:13 pm   

Lime, ale których użytkowników? Bo ja sobie nie przypominam, żebym wnioskowała o to.

abyss 

Wysłany: 5 Kwiecień 2017, 2:13 am   

Na mój wniosek. To tak, żeby było jasne.
To forum zrobiło się poradnią socjalna na życzenie i planszą ogłoszeniową dla spamerów - firm z Polski. Odejmijmy posty moderatorów i 3-4 aktywnych osób, ogłoszeń i porad "socjalnych" i nie zostaje niemal nic w ostatnich 5 latach. Kultura? Jeżeli pominiemy ogłoszenia - marnie. Podobnie z życiem Limerick, lokalnymi problemami, ciekawostkami, pomysłami. Niech sobie każdy czytający otworzy historię swoich postów i tak z ręką na sercu powie ile włożył w nie zaangażowania i pracy?
Może ktoś to zrobi kiedyś lepiej / inaczej / skuteczniej.

grazka 

Pomogła: 7 razy
Wysłany: 5 Kwiecień 2017, 10:55 am   

Aha, na Twój wniosek. Rozumiem, iż Twój głos robi za wszystkich, bo tak to zabrzmiało.
W tej sytuacji rzeczywiście... nie dziwię się, że to forum padło. Nic tu po mnie. Bawcie sie dalej sami.

abyss 

Wysłany: 5 Kwiecień 2017, 3:20 pm   

grazka napisał/a:
Aha, na Twój wniosek. Rozumiem, iż Twój głos robi za wszystkich, bo tak to zabrzmiało.
W tej sytuacji rzeczywiście... nie dziwię się, że to forum padło. Nic tu po mnie. Bawcie sie dalej sami.
ROTFL - nie uważasz że troszkę poniewczasie te żale? Rozumiem gdybyś była aktywnym użytkownikiem który pisze dużo i napisała to np. w 2010. Ale dziś ?!? grazka Na forum od 2009 roku czyli ~8 lat. 59 postów czyli średnio siedem rocznie. I teraz hurrr.. durr...
Moim zdaniem nie ma sensu utrzymywać trupa pod kroplówką - może tylko jako pomnik ludzkiej głupoty zostawić i to zasugerowałem właścicielowi.
Sama sobie forum załóż i prowadź, wykup serwer, zorganizuj moderację, przygotuj newsy, zdjęcia, grafiki, zorganizuj reklamę. Bardzo, ale to bardzo chętnie popatrzę :).
Wiem że to SF bo roszczeniowy charakter tylko bierze, a nie daje.
Przy okazji pozdrawiam wszystkich którzy aktywnie przykładali rękę do działania forum i dziękuję za włożoną pracę. Trzymajcie się :)

Rocky4pl
[Usunięty]

Wysłany: 5 Kwiecień 2017, 7:42 pm   

abyss napisał/a:
Moim zdaniem nie ma sensu utrzymywać trupa pod kroplówką

Moim też, tylko dlaczego ta strona tak własnie wygląda...
Otóz dlatego że moderatorzy, którzy tak bardzo mają pretensje do userów że nie piszą postów totalnie nic zrobili żeby strona wyglądała świeżo, była responsywna, aktywna, kolorowa itp, itd, czyli żeby zachęcała ludzi do wchodzenia tutaj.

Strona wygląda jak z lat 90 albo i gorzej. Mam wrażenie że nikt z moderatrów nie ma pojęcia o PHP, JavaScript, HTML czy chociaż CSS. A już na pewno o rzeczach takich jak WordPress...

Dzisiaj ludzie przeglądają internet w ruchu-na tabletach, na smartfonach albo na cholernych smartłoczach i nie ma mowy żeby jakaś strona nie miała wersji dla takich urządzeń.

Jak ktoś się za coś bierze i robi to od niechcenia, albo wręcz nieudolnie w tym przypadku, to proszę..nie wińcie za to userów. Strona jest przestarzała, body jest zbyt wąskie, menu wygląda jak lat 80...o tle to juz nie wspomnę...

I ja nie winie was za to, nie mam do nikogo pretensji, tylko proszę nie wyrzywajcie się na nas, bo to wy-moderatorzy-web developerzy prowadzicie stronę, to wy macie dostęp do plików z kodami i to wy jesteście za to odpowiedzialni.

Nikt inny. (tak dla jasności)

Rocky4pl
[Usunięty]

Wysłany: 5 Kwiecień 2017, 8:13 pm   

:)

Rocky4pl
[Usunięty]

Wysłany: 5 Kwiecień 2017, 8:30 pm   

Post pod postem..sorki tak wyszło...kolejna niewytłumaczalnie głupia zasada tutaj że nie mozna edytować swojego postu po upływie 30 minut... :roll:
abyss napisał/a:
Rozumiem gdybyś była aktywnym użytkownikiem

abyss napisał/a:
Sama sobie forum załóż i prowadź

Świetnie podejscie do użytkownika, typowy przykład jak nie należy traktować userów na forum.
Są gorsi i lepsi, ci lepsi to są ci, którzy naparzają posty hurtem....

Mam nadzieję że nie miałes wpływu na utrzymywanie tej strony... :shock:

Moim zdaniem grazka pisze na forum, które juz ktoś podjął sie prowadzić, moderować i kodować, tylko poprostu się na tym nie zna albo od dawna ma to w dupie, i nie ma odwagi się do tego przyznać.
abyss napisał/a:
może tylko jako pomnik ludzkiej głupoty zostawić

Tylko czyjej...? Bo chyba nie masz pretensji do ludzi że tu nie wchodzą?

A tak przy okazji, skoro to ma być czyjs tam pomnik, to ja mam to w dupie i nie chcę w tym uczestniczyć, więc proszę osobę, która ma dostęp do bazy danych tego forum o wpisanie tego kodu SQL:
Delete *
From (nazwa tabeli)
Where user_name = Rocky4pl

Byłbym bardzo wdzięczny.

WhiteAngel 
..::::..

Wysłany: 6 Kwiecień 2017, 8:40 pm   

Ja się w pełni zgadzam.
Mieliśmy już swój czas, to były piękne czasy..
Cieszę się że byłem tutaj z wami ale trzeba isc dalej.
Dziękuję administracji za włożony wkład jak i wszystkim innym którzy przyczynili się do rozwoju forum. Za posty i spotkania w tavernie.. miło powspominać.
Dziękuję za możliwość poznania Was wszystkich.

Chciałbym pójść do Nieba...
ale w piekle tylu znajomych.

m@rzena 
Moderator

Pomogła: 473 razy
Wysłany: 9 Kwiecień 2017, 9:59 pm   

Amen :-P

Rocky4pl
[Usunięty]

Wysłany: 10 Kwiecień 2017, 11:15 am   

Zwracam się z gorącą prośbą do osoby, która ma dostep do bazy danych tego forum i może ją modernizować, o egzekwowanie tej komendy SQL:

Delete *
From (nazwa tabeli/tabel)
Where nazwa_użytkownika = 'Rocky4pl';

Dziekuję

krissy 
Moderator

Pomogła: 170 razy
Wysłany: 11 Kwiecień 2017, 12:16 pm   

Rocky4pl napisał/a:

Strona wygląda jak z lat 90 albo i gorzej. Mam wrażenie że nikt z moderatrów nie ma pojęcia o PHP, JavaScript, HTML czy chociaż CSS. A już na pewno o rzeczach takich jak WordPress...

I ja nie winie was za to, nie mam do nikogo pretensji, tylko proszę nie wyrzywajcie się na nas, bo to wy-moderatorzy-web developerzy prowadzicie stronę, to wy macie dostęp do plików z kodami i to wy jesteście za to odpowiedzialni.

Nikt inny. (tak dla jasności)

Forum jest prowadzone na zasadzie dzialalnosci charytatywnej.
Znajdz developera, ktory za darmo poswieci sporo czasu na przerobienie strony tak, aby byla przyjazna srodowiskom mobilnym (glownie telefonom). Prawda jest taka, ze nie znajdziesz. Czy ktos z nas moglby sie tego podjac - tak, moglby, ale kosztem platnej pracy. Takie sa realia.

Rocky4pl
[Usunięty]

Wysłany: 11 Kwiecień 2017, 10:15 pm   

krissy napisał/a:
Znajdz developera, ktory za darmo poswieci sporo czasu

:lol:
Prosze cie...krissy...nie rób se jaj, albo nie kumasz bazy totalnie, albo masz innych za idiotów.
Zmiana tła, poszerzenie body, dodanie kilku linijek JS, to może zająć...powiedzmy 10-20 minut każde.

krissy napisał/a:
Forum jest prowadzone na zasadzie dzialalnosci charytatywnej.

:lol:
Co masz na myśli? Że tobie nikt za to nie płaci? Nikt wam nie odpala nawet na piwo? Słabo...to co robią te reklamy na stronie...

Poza tym to przez tyle lat prowadzenia strony, na pewno znalazłoby się pół godziny raz na miesiąc żeby pobawić się CSSem co nie?

lime 
admin

Wysłany: 28 Lipiec 2017, 6:54 am   

W 10-tą rocznicę powstania, nasze forum www.forum.polskilimerick.com.pl przechodzi w stan spoczynku. Stan ciszy i stagnacji trwał już jakiś czas, dlatego oficjalnie postanowiliśmy aby data 29 lipca 2017 roku była datą od kiedy forum będzie można tylko przeglądać.

Tego dnia wyłączymy możliwość pisania i zakładania nowych użytkowników.

Decyzja taka zapadła z powodu braku aktywności na forum.

Być może, pojawi się w przyszłości nowa alternatywa. Jeżeli taka będzie chętnie zamieścimy na stronie www.polskilimerick.com.pl aktywny link.

Informujemy, że strona www.polskilimerick.com.pl będzie działać dalej, forum też nie zniknie z sieci.

Dziękujemy wszystkim (piszącym, czytającym, moderatorom) , którzy przyczynili się do istnienia Forum społeczności polskiej w Limerick.

Pod podanymi linkami prowadzone były dyskusje na temat zasadności istnienia forum:
http://www.forum.polskili...opic.php?t=9464
http://www.forum.polskili...opic.php?t=9470

Życzymy powodzenia
redakcja
www.polskilimerick.com.pl

ps. zapraszamy też na nasz profil na FB https://www.facebook.com/PolskiLimerick/

Odpowiedz do tematu